صفحه اصلی > در باره ما

LONGJIANG مدار محدود بین المللی، تاسیس در سال 1998، در طراحی و ساخت یک طرفه، دو سمت چند لایه مدار چاپی تخصصی است. LongJiang به پيشرفته ترين تجهيزات و nical فن آوری، دانستن چگونگی کامل سیستم مدیریت کل ما، از جمله بازاریابی طراحی و کیفیت تضمین خدمات تلاش ميکند. پس از بیش از 10 سال تلاش، امروز، ما تولید مساحت 4000 متر مربع با بیش از 300 کارکنان خود ماهانه 15000 متر مربع خروجی.

ما همیشه مردم را در مقام اول قرار داده LongJiang استخدام افراد عالی تشکیل تیم مدیریت حرفه ای و ما را در بهبود کیفیت و فن آوری. پيشرفته ترين تجهيزات و روند مدرن اتاق هاي تميز و ساختمان محصول را تصحیح کنید.

انتظار صداقت، مسئولیت، برنده این ارزش ها، LongJiang اند شده دائما به دنبال نوآوری بازار و نوآوری های فنی و نوآوری در مدیریت. ما سعی می کنیم به همکاری با مشتریان، تامین کننده و ارائه به منظور ارتقاء آثار ما بیشترین محصولات و خدمات به مشتریان را برآورده سازد. ما محصولات مختلف را در برنامه ductrial شامل مخابرات نرم افزار کامپیوتر صنعتی کنترل مصرف کننده بالا پایان مع onics استفاده از خودرو و غیره را پوشش میدهد. بسیاری از محصولات ما به هنگ کنگ، تایوان، امریکا و اروپا صادر می گردد.