گوگل AlphaGo هوش مصنوعی Lee Se dol دوباره برای رفتن سری 4-1 برنده شدن ضربان
Sep 28, 2018

پس از رنج شکست اول خود را در گوگل DeepMind چالش بازی روز یکشنبه AlphaGo هوش مصنوعی بازی رفتن مورد ضرب و شتم بازیکن سطح جهانی Lee Se dol برای چهارمین بار به پنج بازی سری 4-1 به نفع به طور کلی. بازی نهایی یک نزدیک با هر دو طرف سخت مبارزه و رفتن به عمق اضافه کاری نشان داد. AlphaGo است هوش مصنوعی توسط گوگل متعلق به شرکت انگلیسی DeepMind توسعه یافته و در حال حاضر تا پیروزی تاریخی روز شنبه با تبدیل شدن به اولین پیچیده شده بود کامپیوتر برنامه به ضرب و شتم بازیکن سطح بالا رفتن.
 
آمد پیروزی پس از اشتباه"بد" ساخته شده در اوایل بازی، با توجه به DeepMind موسس Demis Hassabis ترک AlphaGo "به آن پشت پنجه تلاش سخت." با برنده شدن در بازی نهایی با وجود تصویری آن در چهارم AlphaGo شک برتری خود را بیش از یکی از بهترین رفتن بازیکنان جهان، تاکید نقطه عطف مهمی برای هوش مصنوعی در روند نشان داده است.
 
"اکثر mindblowing بازی تجربه ما تا کنون داشته ایم" گفت: آن DeepMind بنیانگذار Demis Hassabis در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با "فوق العاده نزدیک و زمان پایان." لی گفت که او احساس متاسفم مسابقه در آینده به پایان در حالی که بیان به چه دشوار آن از دیدگاه روانی شده است.
 
برنامه AlphaGo DeepMind را خراشیده جهان رفتن بازی توسط ضرب و شتم قهرمان جهان 18 زمان Lee Se dol لطف سیستم پیشرفته آن بر شبکه های عصبی عمیق و یادگیری ماشینی. مجموعه اولین بار در زمان برنامه کامپیوتر در 9-دن بازیکن حرفه ای از رفتن باستانی بازی روی صفحه چینی طولانی غیر ممکن است برای رایانه های بازی در سطح جهانی با توجه به سطح احتمالی شهود لازم در نظر گرفته بود. رفتن قواعد ساده هستند, اما آن موقعیت های بیشتر ممکن است از اتم ها در جهان وجود دارد. لی رقابت برای جایزه 1 میلیون دلار توسط گوگل قرار داده بود اما پیروزی DeepMind در معنی آن به موسسه خیریه اهدا کرد.
 
آستانه در سئول برای سری مسابقه چالش گوگل DeepMind شده است--شما می توانید گرفتن تمام پوشش ما بازی و چه معنی AlphaGo برای هوش مصنوعی در این مرکز اختصاص داده شده.