بر اساس اریک اشمیت، 6 مهمترین فن آوری های پیشرفته
Sep 21, 2018

رئیس اجرایی الفبای چندین دهه را موعظه کرده است که چگونه فناوری میتواند به بهبود زندگی کمک کند.

اریک اشمیت، رئیس اجرایی والدین گوگل، الفبای، تمام شغل خود را پیش بینی کرده است که چگونه فناوری میتواند جهان را تغییر دهد. در حالی که سفر به جهان به عنوان اساسا سفیر جهانی این شرکت، دیدار با رهبران جهان و مذاکرات، او را به تدریج در مورد آنچه که او می گویند مهم ترین فن آوری های آینده است.

شیمیت شش بازی در حال تغییر فن آوری ها، و یا موش ها، به عنوان او به نام آنها، که او می گوید بخش مهمی از جامعه را بهبود می بخشد در روز دوشنبه. هزاران نفر از سرمایه گذاران و مدیران کسب و کار در تالار لس آنجلس در کنفرانس جهانی مؤسسۀ موسسه Milken برای شنیدن سخنرانی خود، در تالار گفتگو شرکت کردند.

در اینجا شایعات فناوری Schmidt (نباید اشتباه با گلهای زردی که گوگل الفبای 0.47٪ در آزمایشگاههای Google X خود باقی بماند اشتباه باشد):

1) نگرانی در مورد گاو: Schmidt می بیند انقلابی در استفاده از گیاهان برای جایگزینی گوشت. او گفت که جایگزینی دام با گیاهان رشد و برداشت می تواند انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش دهد و با تغییرات آب و هوایی مبارزه کند. صنعت گوشت، تولید گاوها، بویژه گازهای گلخانه ای قابل توجهی را منتشر می کند.

توسعه پروتئین های گیاهی که جوامع می توانند برای جایگزینی گوشت استفاده کنند نیز هزینه های غذا را در کشورهای در حال توسعه که گاهی اوقات کمیاب است، کاهش می دهد. ارائه یک پوند گوشت به فروشگاه مواد غذایی (بالا بردن آن، کشتار آن، حمل آن) یک روند نسبتا ناکارآمد و پرهزینه است در مقایسه با ارائه یک پوند از بسیاری از گیاهان مبتنی بر پروتئین.

اشمیت گفت که اکنون جهان آماده کمک به تولید مواد غذایی مصنوعی از گیاهان با کمک کامپیوتر و خرابکاری داده است. فناوری می تواند به محققان و دانشمندان کمک کند تا بهترین گیاهان و ترکیب گیاهان را برای ایجاد طعم خاص و رفع نیازهای غذایی خاصی شناسایی کنند.

2) چاپ سهبعدی برای ساختمانها: ساخت و ساز ساختمانها، هر دو مسکونی و تجاری، وقت گیر، انرژی فشرده و پر هزینه است. اما تکنولوژی چاپ سه بعدی، که توسط جدیدترین محاسبات و نرم افزار طراحی شده است، می تواند ساختمان هایی را که هزینه های کمتری دارند، سریعتر ساخت و بهتر برای محیط زیست ایجاد کنند. این ساختمان های چاپی 3D را می توان در یک راه صنعتی و قابل تنظیم تولید کرد و در محل نصب شده است، که بسیار کارآمدتر از ساخت یک قطعه خانه با قطعه ای در قطعه زمین که در آن قرار دارد. چاپ سه بعدی همچنین می تواند استفاده از مواد بازیافتی را تشویق کند.

3) واقعیت مجازی: بسیاری از تماشاگران صنعت فناوری به دنبال آخرین هدست های واقعی واقعیت مجازی و بازی هایی هستند که از تولید کنندگان مانند Oculus FB -0.21٪ فیس بوک ظاهر می شوند. اما اشمیت می گوید که استفاده های جالب از واقعیت مجازی به زودی از خارج از بازی های ویدئویی و سرگرمی ظاهر می شود. این تکنولوژی نقش مهمی در ساختن جامعه به وسیله "تقویت واقعیت" و یا اضافه کردن نشانه های بصری و صوتی در محیط هایی مانند اتومبیل، در محل کار و یا آموزش می دهد.

4) اطلاعات پزشکی به تلفن همراه میرسد: تلفن همراه دستگاهی مناسب برای نظارت بر سلامت شخصی و جمع آوری اطلاعات بهداشتی است. ما گوشی های ما را 1،500 بار در هفته لمس می کنیم، این دستگاه ها یکی از جذاب ترین و متصل به بدن ما است. اشمیت می گوید ظرفیت رایانه تلفن، اتصال شبکه، دوربین و دیگر سنسورها آن را یک دستگاه قدرتمند و شگفت آور برای اتصال بیماران و پزشکان به داده های پزشکی می دانند.

دریافت اطلاعات برگه، خبرنامه فن آوری فورچون.

5) اتومبیل های خود رانندگی: اشمیت با بسیاری از دره سیلیکون موافق است که اتومبیل های خود رانندگی یک فرصت بزرگ کسب و کار را ارائه می دهند. اما او همچنین فکر می کند که داشتن رایانه درایو اتومبیل ما جهان را بسیار امن تر خواهد ساخت.

اشمیت گفت: "32،800 نفر در سال جاری در جاده ها در ایالات متحده آمریکا جان خود را از دست می دهند، ما فقط نمی دانیم آنها چه کسانی هستند." جهان باید یک برنامه خنثی جهانی با تمرکز بر روی اتومبیل های خود رانندگی داشته باشد، اشمیت، که شرکت خود نیز بر روی این تکنولوژی کار می کند، حمایت می کند.

6) اصلاح آموزش با استفاده از فناوری: همه می دانند که هر دانش آموز متفاوت می آموزد، اشمیت می گوید. اما رایانه ها می توانند آموزش را تغییر دهند به طوری که برای همه کارآمد و موثر باشد. فن آوری رایانه به راحتی می تواند نظارت بر نحوه یادگیری دانش آموزان و سپس شناسایی موثر ترین روش های تدریس برای هر یک از آنها باشد. اشمیت می گوید، ما باید ابزارهای بیشتری برای کمک به معلمان فراهم کنیم تا تدریسشان را افزایش دهند و آموزش و پرورش موثرتر شوند.

اخبار اصلی از fortune.com می آید