صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه به نگاهی به هیئت مدیره PCB هیئت تنها سمت است
Jun 12, 2017

چه تک هیئت مدیره PCB، چگونه به تشخیص هیئت مدیره PCB تک? نه تنها طرف هیئت مدیره، انجمن طرف تنها با کسانی که ویژگی من در بخش پاسخ به شک و تردید خود را به این است که چگونه به هیئت مدیره.

تخته مدار چاپی پهلو تک اوایل 1950s با ظهور ترانزیستور ایالات متحده به عنوان مرکز توسعه محصولات، روش های تولید اصلی به مس فویل مستقیم روش اچ. وارد شده از سال 1953 تا 1955 ژاپن استفاده فویل مس برای اولین بار به کاغذ فویل مس فنلی بستر و تعداد زیادی از برنامه های کاربردی در رادیو. در سال 1956، مدار ژاپنی تولید کنندگان حرفه ای و تکنولوژی ساخت پانل های تک سپس پیشرفت سریع.

در مواد بستر اولین مبتنی بر کاغذ فویل مس فنلی اما به دلیل فنل و سپس مواد عایق الکتریکی حرارت کم و ضعیف جوش، چرخاندن و عوامل دیگر یکی پس از دیگر کاغذ حلقه رزین، شیشه ای اپوکسی رزین است و دیگر مواد توسعه مصرف فعلی الکترونیکی تجهیزات مورد نیاز برای انجمن تنها طرف، تقریبا با استفاده از کاغذ بستر فنلی هیئت مدیره هستند.

پانل های تک و چند لایه مدار مختلف از نمودار سیم کشی تک صفحه به چاپ اصلی شبکه که چاپ شده، عامل مقاومت سطح مس پس از اچ و سپس ضد جوش است علامت در علامت و نهایت مهر پردازش کامل بخشی از سوراخ و شکل. در علاوه بر این، تعداد کمی از توليد متنوع محصولات، استفاده از مواد به شکل الگوی عکاسی.

تک PCB مدار چهار لایه چند لایه مدار چاپی مدار تولید کنندگان.

اندازه دسته تصحیح فوری 24 ساعت

94 مگابایت کاغذ بستر، بستر کاغذ 94VO، 22F شیشه ای نیمه بشقاب، جم 1 بشقاب شیشه ای نیمه، FR-4 شیشه فیبر مدار، PCB مدار; آلومینیوم ورق هیئت نور LED مدار شارژر.

سطح درمان: اسپری قلع، نیکل آبکاری / طلا، شیمیایی نیکل / طلا شن قلع شن نقره کلوفون آنتی اکسیدان، و غیره.