صفحه اصلی > اخبار > محتوای
5 مرحله برای موفقیت با تامین کنندگان در آسیا
May 23, 2018


دیوانگی نمایشگاه های تجاری آوریل اکنون بسیار دور است و شما تماس های زیادی را برای یک قرارداد تامین کننده بالقوه در آسیا جمع آوری کردید. چه کاری انجام می دهید در ادامه؟ این پنج مرحله آسان را برای موفقیت با تامین کنندگان در آسیا پیگیری کنید.

روابط را توسعه دهید
اولین مرحله قبل از برخورد با یک فروشنده، دستیابی به نمونه های محصول خاصی است. این کار نه تنها باعث می شود که حس لذت محصول را به دست آورید، بلکه به شما هم کمک می کند و تولید کننده با شرایط و هزینه های محصول موافقت می کند. اغلب تفاوتهای زبان و فرهنگ میتوانند روند ارتباطات را کاهش دهند، اما قبل از قرار دادن سفارش بزرگ، این اطلاعات را از قبل پیشبینی میکند.
انجام دائم دقت
هنگامی که از محصول خوشحال میشوید، انجام تحقیقات زمینه ای برای اطمینان از ارتباط با یک شرکت معتبر مهم است. چندین منبع رایگان در دسترس آنلاین وجود دارد که به شما امکان میدهد شرکتهای فهرست سیاه را در آسیا پیدا کنید، هرچند این لیستها به طور مرتب به روز نمی شوند. برای کسب نتایج جامع تر، در نظر بگیرید استخدام یک شرکت مانند AQF برای انجام ممیزی کارخانه. ممیزی یک کارخانه ساده تنها یک روز طول می کشد و هزینه آن در دسترس است، به طور متوسط 298 دلار. این یک راه آسان برای جلوگیری از کلاهبرداری است و اطمینان حاصل کنید که کارخانه دارای تجربه و ظرفیت تولید محصول شما است.
مذاکره با قرارداد شما
هنگامی که فروشنده و قیمت خود را نهایی کرده اید، هنوز جزئیات زیادی برای فراموش کردن وجود دارد؛ مهمتر از همه، شرایط پرداخت شما. در حالی که چند گزینه وجود دارد، هرگز سفارش خرید خود را به طور کامل از قبل تامین مالی. در عوض، در نظر گرفتن یک پیش پرداخت اولیه از پیش تعیین شده (به طور معمول 30٪) و پس از تعادل باقیمانده پس از تکمیل سفارش و نتیجه بازرسی PASS است. یک سفارش خرید مناسب را با مشخصات محصول، برچسب گذاری و مشخصات بسته بندی خود، و همچنین یک چک لیست محصول در صورت لزوم، شرایط خرید، و یک برنامه کنترل کیفیت، مشخص کنید.
نمونه های تأیید را پایان دهید
پس از اتمام قرارداد، وقت آن است که یک نمونه نهایی تولید کنید. درخواست یکی برای شما و یکی برای شرکت کنترل کیفیت خود. این مرحله شما را با تایید رنگ، شکل، عملکرد و احساس محصول و نیز شناسایی عدم انطباق و تصمیم گیری که قابل قبول است، آماده می کند.

بازرس شرکت کنترل کیفیت از نمونه بر روی سایت به عنوان مرجع مقایسه با تولید واقعی، علاوه بر مشخصات محصول و الزامات کیفیت، از نمونه استفاده می کند. در این مرحله، برنامه ریزی برای انجام هر آزمون آزمایشگاهی لازم برای اطمینان از مطابقت محصول با مقررات محلی و بین المللی مورد نیاز است. یک بدن شناخته شده در کشور خود وارد شده را انتخاب کنید. پس از همه، شما نمی خواهید حمل و نقل خود را در آداب و رسوم (برای عدم رعایت مقررات) و یا توسط مشتری خود (برای کیفیت بد) رد شد.
ایجاد یک استراتژی کنترل کیفیت
استراتژی کنترل کیفیت قوی با هدف شناسایی نقص در فرآیند تولید، به همین دلیل مهم است که با تامین کننده شما همکاری کند. در حقیقت، کنترل کیفیت مزایای هر دو طرف را به همراه می آورد زیرا عرضه کنندگان می توانند سفارشات خود را به صورت کامل انجام دهند و شما با محصول نهایی لذت می برید. در مورد بازرسی در طول فرایند تولید و محدودیت های کیفی قابل قبول با استفاده از جدول AQL (تعداد نمونه هایی که کنترل می شوند، تعداد کالاهای معیوب که مایل به پذیرفتن هستند، و بیشتر)، موافقت کنید.
جاده از نمایشگاه تجارت تا تحویل محصول بسیار طولانی است، و هر چند وقت یک بار در کسب و کار وجود دارد، فرصت زیادی برای خطا وجود دارد. 电镀自动线(Auto Plating Line).png