صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پنج ویژگی یک مدار Circuit قابل اطمینان
Jun 29, 2018

با توجه به سعی و کوشش در انتخاب یک منبع برای یک محصول الکترونیکی سفارشی می تواند یک روش ارزیابی حیاتی باشد. زنجیرها تنها به عنوان ضعیف ترین لینک هستند و اجزای الکترونیکی که برای ایجاد یک محصول قابل فروش نیاز به ترکیب یک راه حل قوی دارند. نصب قطعات ترکیبی که توسط شرکت های گوناگون تولید شده اند به یک مونتاژ نهایی قوی نیاز به قابلیت اطمینان بالا در هر بخش دارد. اما انتخاب یک منبع مطمئن در صنعت مدار انعطاف پذیر می تواند به دلایلی دشوار باشد:

· ابزار سرمایه گذاری PCB به صورت سفارشی طراحی شده و ساخته شده است برای یک شماره خاص بخش. به همین ترتیب، هزینه های جلویی و هزینه تنظیم برای طراحی، پانل سازی و ابزار مورد نیاز وجود دارد. تولید کننده PCB نیاز به سرمایه گذاری دارد، هر دو در ابزار و زمان مهندسی برای تعریف محصول. تامین کنندگان سوئیچینگ نیاز به هزینه های جدید نصب را علاوه بر زمان مورد نیاز برای دریافت دومین تامین کننده واجد شرایط و تولید.

· محصولات مورد نیاز با قابلیت اطمینان بالا نیز دارای روش های صلاحیت گسترده ای هستند. گارانتی واجد شرایط تامین کننده PCB می تواند گاهی اوقات چند ماه و چندین تکرار در مورد تولید ایجاد کند. OEM ها ممکن است در ابتدای یک برنامه دو تامین کننده را واجد شرایط بدست آورند، اما بعدا تأمین کنندگان اضافی می توانند گران و وقت گیر باشند.

· طرح های منحصر به فرد مواد، طرح ها و فرایندها می توان از راه های مختلفی برای ایجاد یک راه حل منحصر به فرد ترکیب کرد. این راه حل ها اغلب می تواند توسط تعدادی از تولیدکنندگان با قابلیت های مشابه انجام شود. گزینه تغییر پس از طراحی مجاز است معمولا محدود است و شامل یک عنصر از خطر است.

از آنجا که استراتژی یافتن منبع تامین کننده مدار انعطاف پذیر توسط آزمایش و خطا یک گزینه ضعیف است، چه معیارهای انتخاب خوبی برای انتخاب یک ارائه دهنده است؟ چگونه یک اطمینان حاصل شود که یک سازنده مدار انعطاف پذیر قابل اعتماد می تواند یک محصول با کیفیت را عرضه کند؟ اگر چه بررسی نیازهای فنی قطعا مهم است، پنج ویژگی اضافی وجود دارد که هر تامین کننده قابل اعتماد باید داشته باشد:

1. ثبات مالی: سودآوری نمی کند ، به این معنی است که یک شرکت تضمین کننده عرضه کننده خوب است، اما یک شرکت با موقعیت مالی شکننده باید نگرانی ایجاد کند. یک شرکت سودآور دارای احتمال زیاد برای خرید، سازماندهی مجدد یا اقدامات شدید کاهش هزینه است. تمام اینها می تواند یک مشکل برای مشتری باشد. یک شرکت مالی مؤثر، سرمایه گذاری های سرمایه ای را برای حفظ و افزایش توانایی خود برای ارائه یک محصول با کیفیت، به موقع و با قیمت رقابتی خواهد انجام داد. دنیای مدار چاپی به عنوان یک صنعت سرمایه داری شناخته شده با تصویربرداری، پوشش، اچ، بازرسی نوری و نصب و راه اندازی با تجهیزات خودکار و گران قیمت انجام می شود.

2. مهارت فنی: با داشتن یک تامین کننده PCB ارائه پشتیبانی طراحی و پشتیبانی می کند یک شریک ارزشمند برای راه اندازی محصولات جدید و یا عیب یابی طرح های موجود ایجاد می کند. این سطح پشتیبانی از مشتری معمولا از کارکنان مهندسی برنامه می آید. ایده آل این مهندسان دارای دانش فنی قوی از ساخت مدار انعطاف پذیر و سال ها تجربه پشتیبانی از برنامه های کاربردی در بازارهای مختلف است.

3.Scalability: برخی از امکانات ساخت مدار در نمونه های سریع نوبت عالی هستند، اما برای تولید حجم بیشتر تولید نمی شوند. امکانات دیگر منابع برای تولید حجم بالا است، اما تلاش برای ارائه نمونه های اولیه ساخته شده در فریم های فشرده است. تامین کننده ایده آل قادر خواهد بود هر دو را اداره کند: به سرعت در طرح های جدید و نمونه های اولیه قرار دهید و بتوانید به سرعت به تولید حجم بالاتر بپردازید.

4. اطمینان: هر واحد تولیدی نیاز به مدیریت کیفیت و سیستم برنامه ریزی صحیح دارد تا به طور مداوم نیازهای مشتریان را برآورده سازد. ایزو 9001، UL، SGS، برخی از گواهینامه های عمومی و صنعت خاص در مورد سیستم های مدیریت کیفیت PCB هستند. صدور گواهینامه معمولا نیاز به انطباق سیستم مدیریت با مجموعه ای از الزامات است که در نظر گرفته می شود "ایده آل". حسابرسان معتبر مستقل و مستقل تأیید می کنند. دستیابی به این گواهینامه ها معمولا به معنی یک سازنده مدار است یک سیستم مدیریت صدا و با موفقیت به بهترین شیوه در ساخت و پشتیبانی از طراحی طراحی شده است.

5. Responsiveness: ما در دنیای الکترونیکی زندگی می کنیم که با سرعت در حال رقابت است. سطح تمرکز مشتری هر گونه ادعای سازمان باید با شواهد واکنش نشان داده شود. این در تماس اولیه با سازنده شروع می شود. آنها به طور کلی به درخواست های عمومی پاسخ می دهند و برای نقل قول درخواست می کنند؟ چگونه مشتریان خود را در مورد وضعیت پروژه مطلع می کنند؟ یک شرکت باید قادر به ارائه تعدادی از ارجاعات قابل اعتماد از مشتریان موجود باشد.

من هیچ کدام از این خصوصیات را نمی توانم تضمین نمایم که تامین کننده یک عدد جدید جدید را بدون رفتن از یک منحنی یادگیری پر می کند. PCB یک بخش سفارشی طراحی شده است و تامین کننده به عنوان ارائه کننده مهندسی قرارداد ثبت نام می کند. من اغلب به یک سازنده مدار فکر می کنم که همانند یک صنعتگر با داشتن یک کسب و کار چوبکاری با یک مغازه پر از اره، ماشینکاری، سندرز، روتر، ماشین آلات و تجهیزات است. با توجه به این ابزار، فرد مناسب می تواند تقریبا هر چیزی را بسازد. جداول، صندلی ها، فریم ها یا کابینت ها. چالش واقعی یافتن فروشگاه با مهارت مناسب برای درک آنچه لازم است، سپس از ابزارها برای ایجاد یک راه حل استفاده کنید.