صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه قضاوت یک هیئت مدیره و هیئت مدیره چند لایه
Jun 23, 2017

1، Single Side Board اصلی ترین مدار PCB است، قطعات متمرکز در یک طرف، سیم در طرف دیگر متمرکز شده است. از آنجا که سیم فقط در یک طرف ظاهر می شود، ما این نوع PCB نامیده می شود که به نام Single Side Board نامیده می شود. از آنجا که محدودیت های شدید در طراحی یک تخته یک طرفه وجود دارد (به دلیل اینکه تنها یک طرف وجود دارد، سیم کشی نمی تواند متقابل شود و باید در اطراف مسیر باشد)، تنها مدار اولیه از نمودار سیم کشی Board Single Side Board برای چاپ استفاده می کند چاپ صفحه) که بر روی سطح مس عامل مقاومت چاپ می شود، پس از اچینگ و سپس مقاومت علامت چاپ شده روی مقاومت، و در نهایت به منظور پرکردن سوراخ و شکل سوراخ سوراخ سوراخ سوراخ سوراخ و سوراخ سوراخ سوراخ و سوراخ سوراخ سوراخ و شکل را پر کنید.

2 تخته دو طرفه تخته مدار چاپی، تابلوهای مدار چاپی، مدارهای مجتمع Kunshan، تخته های ساخته شده و مدار، تخته مدار مخصوص، تخته مدار مخصوص، کارخانه تخته مدار، کارخانه تخته مدار، تخته مدار نرم، تخته نرم، تخته مدار انعطاف پذیر مدارهای مجتمع مدار، مدارهای مبتنی بر آلومینیوم، هیئت مدیره PCB، مدارهای مدار، تخته مدار، هیئت مدیره PCB، صفحه آلومینیوم، هیئت مدیره با فرکانس بالا، PCB

اما برای استفاده از دو طرف سیم، باید بین دو طرف داشته باشد اتصال مدار مناسب Caixing. "پل" بین چنین مدارهای از طریق نامیده می شود. سوراخ راهنمای بر روی PCB است، پر از یا سوراخ های فلزی است، می توان آن را با دو طرف سیم متصل کرد. از آنجاییکه پانل های دو طرفه دو برابر پانل های جانبی یک طرفه هستند و به دلیل اینکه کابل کشی می تواند به طور متناوب (به طرف دیگر منتقل شود)، مناسب تر است برای استفاده در پیچیده تر از مدار یک طرفه.

به طور جدی، پانل دو تخته هیئت مدیره بسیار مهم در هیئت مدیره PCB است، استفاده از آن عالی است، برای دیدن هیئت مدیره هیئت مدیره هیئت مدیره هیئت مدیره نیست، دو برابر پانل نیز بسیار ساده است، من معتقدم که دوستان در درک یک هیئت مدیره تنها کاملا درک پانل دوگانه گسترش یک صفحه یک طرفه است، به این معنی که خط یک طرفه به اندازه کافی برای رفتن به سمت عقب نیست، ویژگی های مهم پانل های دو طرفه هستند VIAS. ساده است بگویم این خط دو طرفه است، هر دو طرف خط یک خط است! خلاصه این است: هیئت مدیره دو طرفه هیئت مدیره دو طرفه است! بعضی از دوستان مانند یک تخته دو طرفه می پرسند، اما فقط یک طرف قطعات الکترونیکی، چنین هیئت مدیره در انتهای یک پانل دو نفره یا هیئت مدیره یک طرفه است؟ پاسخ واضح است، این هیئت مدیره یک پانل دوگانه است، اما در پانل دوگانه این صفحه تنها با قطعات قابل حمل است.

3، تخته چند لایه از بخش چوب به یک روکش برش داده شده یا برش داده شده توسط مربع چوبی برش داده شده به چوب نازک، و سپس با همکاری سه یا چند لایه مواد مشابه با صفحه، معمولا با روکش عددی و فاز الیاف مجاور مجاور عمود بر یکدیگر هستند.

هیئت مدیره چند لایه، همچنین به عنوان تخته سه لا شناخته می شود، یکی از مواد معمول استفاده شده برای مبلمان است. به طور معمول، پانل های تخته سه لا و تخته های داخلی آنها تقریبا در هر دو طرف مرکز یا هسته صفحه قرار می گیرند. معمولا تخته سه لا، پالت ها و غیره استفاده می شود. تخته سه لا می تواند استفاده از چوب را افزایش دهد و یک راه اصلی برای نجات چوب است.

این پاسخ توسط رده زندگی سالم توصیه می شود