صفحه اصلی > اخبار > محتوای
IPC پنج روز تولید روزانه را جشن می گیرد
Aug 03, 2018

IPC افتخار دارد که روز پنجم تولید سالانه خود را در کنار گروهی از حامیان و همکاران صنعت جشن بگیرد. در این روز، تولید کنندگان در سراسر کشور با تلاش یکپارچه برای برجسته سازی نوآوری های جاری در صنعت الکترونیک و الهام بخشیدن به نسل بعدی متخصصان تولید در حال پیوستن هستند.

جان کری، رئیس و مدیر عامل شرکت IPC، گفت: "هر سال، روز تولید، منافع قابل توجهی را که صنعت ما در سراسر کشور تولید می کند، نشان می دهد. "IPC و شرکت های عضو آن شاهد گام هایی بوده اند که صنعت ما در سال جاری ایجاد کرده است و انتظار دارد تا سالهای آینده همچنان ادامه یابد."

به عنوان بخشی از روز تولید سال 2016، شرکت عضو IPC Arc-Tronics Inc. میزبان بازدید سایت برای رهبران جامعه در تاسیسات خود در Elk Grove Village، Illinois می باشد. شرکت کنندگان عبارتند از: جیم پتری، سم لیسنر و پت فایچر، و Dan McManus، نماینده ناحیه Tammy Duckworth (D-IL)، کنگره.

مایکل گورینگ، رئیس جمهور Arc-Tronics، گفت: "ما خوشحالیم که میزبان این رهبران جامعه در جشن روز تولید سال 2016 هستیم." "روز تولید روزی را فراهم می کند که فرصتی برای بالا بردن آگاهی در مورد این صنعت بزرگ که ثابت کرده است بخشی جدایی ناپذیر از اقتصاد در ایلینوی و فراتر از آن است."

Circuit Circuits Bay، Inc، یک شرکت عضو IPC واقع در کالیفرنیا، رویداد روز تولید را برای سومین سال متوالی برگزار می کند. شرکت کنندگان، از جمله 30 دانشجوی مهندسی کالج اولون، این مرکز را بررسی خواهند کرد و به برخی از آخرین ارتقاء و نوآوری های دستگاه در این زمینه نگاه خواهند کرد.

"برگزاری روز فرصتی عالی برای ما است تا نه تنها عملکرد Valley Valley ما را به نمایش بگذاریم، بلکه همچنین ما را قادر می سازد تا با دانشجویان مهندسی ارتباط برقرار کنیم و تولید آنها را به عنوان یک مسیر حرفه ای بالقوه معرفی کنیم." Brian Paper، در مدارهای Bay Area. "توانایی ما برای موفقیت در دراز مدت بستگی به توانایی ما در جذب نیروی کار ماهر دارد، و این رویداد به ما کمک می کند تا این کار را انجام دهیم."

درباره IPC

IPC یک انجمن صنعت جهانی است که در Bannockburn Ill. اختصاص یافته است، به موفقیت رقابتی و موفقیت مالی 3،700 شرکت اعضای آن که تمام جنبه های صنعت الکترونیک را شامل می شود، شامل طراحی، ساخت تابلوهای چاپی، نصب و راه اندازی الکترونیک و تست.

IPC به عنوان یک سازمان مبتنی بر عضو و منبع مناسبی برای استانداردهای صنعت، آموزش، تحقیقات بازار و حمایت از سیاست های عمومی، برنامه های IPC را برای برآوردن نیازهای تقریبا 2 تریلیون دلار در زمینه صنعت الکترونیک جهانی پشتیبانی می کند. IPC دفاتر اضافی را در Taos NM نگه می دارد؛

واشنگتن دی سی؛ آتلانتا، گا .؛

بروکسل، بلژیک؛ استکهلم سوئد؛ مسکو، روسیه؛ بنگلور و دهلی نو، هند؛ بانکوک، تایلند؛ و چینگدائو، شانگهای، شنژن، چنگدو، سوژو و پکن، چین.