صفحه اصلی > اخبار > محتوای
MWC: تلفن های از دست دادن گرفتن در تلفن همراه
Oct 27, 2018

بهداشت نظارت ساعت هوشمند اتومبیل متصل و شهرهای هوشمند است که سرفصل و علاقه، شاید گرفتن مانند صنعت تلفن همراه فن آوری آن را در بارسلونا این هفته (22-25 فوریه) آن نشان می دهد.

تمرکز صنعت تلفن همراه دیگر تنها در این گوشی اما در دستگاه متصل شده و فقط به عنوان آن می تواند پخش مانیتور سلامت یا ساختمان در دنيا از IoT آن دستگاه خودرو می تواند.

پس چه می گذرد اشتباه با گوشی های هوشمند? هیچ چیز، آن را برداشت فقط کاربر و انتظارات بازار است که در حال تغییر است.

بازار جهانی تلفن همراه هنوز بازار بزرگ برای نیمه هادی ها و شبکه تامین کنندگان است. هنوز هم بزرگ است و آن هنوز در حال رشد. اما نرخ رشد آهسته. فروشنده گوشی های هوشمند بزرگ جهان اپل فروش آیفون شاهد رشد ثابت پشت به طرز چشمگیری در سه ماه گذشته سال گذشته. با توجه به بازار ماهان، تجزیه و تحلیل استراتژی محموله از گوشی های 2% در سال 2015 افزایش یافت. اما نرخ رشد، قابل توجهی در بازارهای نوظهور در آمریکای لاتین و اروپای شرقی کاهش پایین است. بازار بزرگ آسیا و اروپا و شمال امریکا شروع به اشباع.

بازار گوشی در حال انتظار برای چیزی جدید و آن را به هر زمان به زودی اتفاق می افتد به نظر نمی رسد.

سامسونگ، Huawei و HTC به همه گوشی های هوشمند جدید در بارسلونا اعلام اما این خبرها بیشتر از آخرین پخش ال جی هوشمند و یا پلت فرم مبتنی بر ابر داده تلفن همراه برای تحویل مواد غذایی به گرفتن خواهد شد? واقعیت دردناک این است که فن آوری های تلفن همراه 4 G است که دیگر مصرف کننده تحریک است. ما می خواهیم چیزی جدید و این اتفاق ممکن است تا 5 G می آید. اما 5G پنج سال های دور است.

خیلی بحث 5G در MWC 2016 وجود خواهد داشت. اما این در مورد گسترده اعتبارات پژوهش و طیف MIMO باشد. و یا آن را در مورد چگونه قدرت پردازنده های پیاده در برف سفرکردن است نیاز به راه اندازی کانال های دیتا 1 GHz باشد. راه بیش از حد به زودی به بحث معقول حدود 5 G گوشی و برنامه های کاربردی است.

5G شامل یک تغییر اساسی در تکنولوژی جهت آن است که بعید است که قبل از سال 2020 برای بازار آماده شود. در واقع توسعه دهندگان شبکه در حال حاضر که آن می تواند 2024 2022 یا حتی قبل از 54 G ارائه می تواند وعده آن را به تبدیل چشم انداز ارتباطات سیار اشاره.

بنابراین مگر اینکه نیمه هادی تامین کنندگان و شرکت های گوشی با هم و آمد تا با چیزی مانند 4.5G، بزرگ و خوب صنعت تلفن همراه در بارسلونا به جشن در ساعت هوشمند و هوشمند شهرستانها و اتومبیل متصل است. این خیلی بد است این?