صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تابلوی یک طرفه و دو طرفه مدار مجزا
Jun 23, 2017

سابقه ی تک طرفه:

مدار چاپی یک طرفه در اوایل دهه 1950 با ظهور ترانزیستور، ایالات متحده به عنوان مرکز توسعه محصولات است، زمانی که روش های اصلی تولید مس با استفاده از روش مستقیم اچ برای جریان اصلی است. 1953 ~ 1955، ژاپن اولین فویل مس را از بستر فلزی مس فلفل کاغذی و تعداد زیادی از برنامه های کاربردی رادیویی وارد کرد. در سال 1956، تولید کنندگان حرفه ای هیئت مدیره ژاپن، فن آوری تولید یک تخته جانبی به سرعت پیشرفت سریع. در مواد اولیه فویل فوم فنولیک در اوایل به کاغذ، اما به دلیل مواد فلزی مواد پس الکتریکی پایین، مقاومت در برابر حرارت مقاوم در برابر حرارت، پیچ و تاب و عوامل دیگر، یکی پس از دیگری رزین کاغذ تبخیر، رزین اپوکسی فیبر شیشه ای توسعه ، مصرف فعلی تجهیزات الکترونیکی مورد نیاز برای هیئت مدیره یک طرفه، تقریبا با استفاده از هیئت مدیره فنول زیر کاغذ.

ویژگی های تک صفحه جانبی:

هیئت مدیره تک بیت بر پایه اصلی ترین PCB است، قطعات در یک طرف متمرکز می شوند، سیم ها در طرف دیگر تمرکز می کنند. از آنجا که سیم فقط در یک طرف ظاهر می شود، ما این نوع PCB نامیده می شود یک طرفه. از آنجا که محدودیت های سختی زیادی در طراحی هیئت مدیره یک طرف وجود دارد (به این دلیل که تنها یک طرف وجود دارد، سیم کشی نمی تواند متقابل شود و باید در اطراف مسیر باشد)، بنابراین تنها مدار اولیه برای استفاده از چنین هیئت مدیره؛

نمودار اتصال سیم کشی تک صفحه به چاپ شبکه (ScreennPrinting)، یعنی مس سطح چاپ شده در عامل مقاومت، پس از اشعه و سپس به مقاومت علامت چاپ شده در مقاومت، و در نهایت مشت زدن پردازش برای تکمیل قطعات سوراخ و شکل علاوه بر این، تعداد کمی از تولید متنوع محصولات، استفاده از photoresist برای تشکیل یک الگوی عکاسی

دو طرفه (تخته دو طرفه) در هر دو طرف سیم کشی. اما برای استفاده از دو طرف سیم، باید بین دو طرف داشته باشد اتصال مدار مناسب Caixing. "پل" بین چنین مدارهای از طریق نامیده می شود. سوراخ راهنمای بر روی PCB است، پر از یا سوراخ های فلزی است، می توان آن را با دو طرف سیم متصل کرد. از آنجاییکه پانل های دو طرفه دو برابر پانل های یک طرفه هستند و به دلیل اینکه کابل کشی می تواند به طور متناوب (به طرف دیگر منتقل شود)، مناسب تر است برای استفاده در پیچیده تر از مدار یک طرفه.

موارد زیر همانند "

به طور جدی، پانل دو تخته هیئت مدیره بسیار مهم در هیئت مدیره PCB است، استفاده از آن عالی است، برای دیدن هیئت مدیره هیئت مدیره هیئت مدیره هیئت مدیره نیست دو برابر پانل نیز بسیار ساده است، من معتقدم که دوستان در درک یک هیئت مدیره تنها کاملا درک پانل دوگانه گسترش یک صفحه یک طرفه است، به این معنی که خط یک طرفه به اندازه کافی برای رفتن به سمت عقب نیست، ویژگی های مهم پانل های دو طرفه هستند VIAS. نقطه ساده خط دو طرفه است، هر دو طرف یک خط هستند! سخاوتمندانه است: هیئت دو طرفه هیئت مدیره دوبل است! بعضی از دوستان به عنوان مثال یک خط دو طرفه را میپرسند، اما فقط یک طرف قطعات الکترونیکی، چنین هیئت مدیره در انتهای یک پانل دو نفره یا یک تخته جانبی تک است؟ پاسخ واضح است که این هیئت مدیره یک پانل دوگانه است، اما تنها در صفحه دوبعدی صفحه قرار دارد که فقط در قسمت های لود شده است.