صفحه اصلی > اخبار > محتوای
جامد چوب چند لایه تخته، همچنین به عنوان تخته سه لا
May 31, 2017

[مفهوم جامد تخته چند لایه چوب]

جامد چوب تخته چند لایه، که به لبه است توس و صنوبر و اوکالیپتوس و مقايسه و دیگر قطعات برش چوب به روکش و یا برش های چوبی مربع به نازک چوب با استفاده از جهان پیشرو بایر سویا پروتئین چسب مخصوص چسب سه یا بیش از سه لایه های نازک بشقاب معمولا با روکش شماره فرد و لایه مجاور فیبر در جهت تنظیم عمودی چسب از سری چوب.

آن لایه سطحی چوب با کیفیت بالا انتخاب شده را پس از خشک شدن, چربی, بهداشت و درمان پس از چند مرحله از فرایند است سطح باید نشده اند فروپاشی، مرده، کرم چاله ترک پوست پوشه و نقص دیگر اما برای گره کوچک رنگ می تواند هنوز هم خواستار، چرا که این ویژگی های طبیعی از چوب. در بعضی از نقاط چند لایه رطوبت چوب جامد به طور کلی است 5% -14%.

جامد چوب تخته چند لایه استفاده خالص بستر طبیعی چوب است و سویا پروتئین چسب چسب غیر فرمالدئید افزود: روند حفاظت از محیط زیست با انتشار گران, طبیعی, غیر فرمالدئید چسب پروتئين سويا تجدید پذیر جای چسب های سنتی آلدهید به P2 کالیفرنیا ایالات متحده (فرمالدئید انتشار محتوا ≤ 0.09 میلی گرم/L) سطح با داخلی بالاترین محیط زیست رتبه، فرمالدئید انتشار کمتر از E0 استاندارد ملی (فرمالدئید انتشار ≤ 0.5 میلی گرم/L) سطح یک پنجم، محیط زیست سازگار با محیط زیست.

سلامت و حفاظت از محیط زیست از چند چوب جامد در جدول روند برای جلوگیری از استفاده از چسب مایع تشکیل فرمالدئید در چسب مایع به طور کلی وجود دارد بنابراین جامد چوب تخته چند لایه از ذرات هیئت مدیره سازگار با محیط زیست و سالم. آن همه مزایای استفاده از چوب های طبیعی مانند نور وزن، استحکام بالا و بافت زیبا و عایق، و غیره، اما همچنین برای برخی از نقص طبیعی در چوب مانند گره قالب کوچک تغییر شکل مکانیکی تفاوت های عمودی و افقی را دارد و کاستی های دیگر.

نسبت به جامد چوب است، اما همچنین می تواند دستیابی به نقش صرفه جویی در منابع اجتماعی. با استفاده از آن را به سرعت در حال رشد تولید جنگل، در تولید فرآیند می تواند رسیدن به استفاده معقول از سیاهههای مربوط، صرفه جویی در بسیاری از چوب اولیه.

[مزایای چند چوب جامد]

جامد چوب تخته های چند لایه مبتنی بر تخته سه لا سنتی نوآوری و توسعه نسل دوم از تخته سه لا سازگار با محیط زیست، علاوه بر سنتی تخته سه لا با عایق و تغییر شکل و قطع بزرگ، بدون وزن نور و تاب , قدرت بالا, بافت زیبا, ساخت و ساز (بالا حفاظت از محیط زیست با ارزش چگالی بالا، انبساط کم بدون degumming) "مزیت کیفیت. این شهر همچنین دارای مزایای استفاده از"سه بالا و یکی پایین"، که سه لا سنتی مناسب نمی باشد.

جامد چوب تخته چند لایه روکش چند لایه به سرکوب، بنابراین جامد چوب چند لایه ضد آب و ثبات بسیار خوب، جامد چوب قدرت چند لایه با آن سطح مردمی برای هر لایه اضافی آن قدرت پیشرفته، از متناظر خواهد شد البته، قیمت آن به نسبت افزايش مي يابد. جامد چوب تخته چند لایه ترکیبی مزیت های ام دی اف و تخته خرده چوب است. ثبات ساختاری از ام دی اف و رطوبت و رطوبت و نئوپان نور، جداسازی قطعات دوم، هنوز مستعد ابتلا به اثرات زیست محیطی آسان به حرکت و بدون چوب سخت نباشد می تواند. اشکال جامد تخته چند لایه چوب است که قیمت بالاتر از هیئت مدیره ذرات هم / MDF زیرا هزینه تولید بالاتر از هیئت مدیره ذرات / ام دی اف.

1، حفاظت از محیط زیست بالا: جامد چوب تخته چند لایه نه حاوی فرمالدئید و بنزن، سلامت و حفاظت از محیط زیست، 100 ٪ غیر سمی بی ضرر، بهداشت و درمان واقعی سازگار با محیط زیست چوب و تشخیص چند چوب جامد است فرمالدئید انتشار بیش از 0.1 mg/m، با جهان دقیق ترین F4 ستاره استاندارد، می تواند به نام صفر فرمالدئید. واقعا متوجه شدم از توليد، توزيع ساخت و استفاده چهار لینک بهداشت و حفاظت از محیط زیست.

2، با ارزش: قیمت صفحه سلامت بی بها است.

3، چگالی بالا: جامد چوب چند خط تولید با استفاده از حرارت, فشار, فشار داغ برای مدت طولانی. داغ با فشار دادن دما بیش از 30 درصد بالاتر از تخته سه لا سنتی است. داغ با فشار دادن فشار دو بار که از تخته سه لا سنتی است. داغ زمان فشار دادن سه بار که از تخته سه لا عادی است. بنابراین چگالی جامد تخته چند لایه چوب 30% بالاتر از تخته سه لا سنتی تنگ است، بیشتر نگه داشتن نیروی خمشی فشاری بالاتر ناخن.

4، انبساط کم: جامد چند چوب داغ زمان فشار دادن طولانی، کم رطوبت از صفحه بدون گسترش بدون انقباض، عدم است.

5 degumming نیست: استفاده از چسب پروتئین سویا برای چسب، پروتئین چسب فرار خصوص کم، متفاوت از فرمالدئید نوسانات بسیار قوی، هیچ نیروی خارجی degumming است.